Piec kominek „Blist Brm e1” z płaszczem wodnym i piekarnikiem, to idealny patent na zimę pełną ciast i pieczeni w wielkim rodzinnym domu. Tego typu rozwiązań szukają wymagający i pragnący bardzo tanich rozwiązań klienci. No i znajdują je w wielu konstrukcjach firmy Blist.

Znajdują w nich głównie łatwość jeśli chodzi o przyłączenie pieca do innego przewodu grzewczego w domu. Taka zmiana to zaledwie kilka godzin pracy specjalisty, który może ją wykonać w słoneczny zimowy dzień. Lecz by ta operacja trwała jak najmniej niezbędni są pomocnicy, których najważniejszym zadaniem będzie staranne przeniesienie pieca. Płaszcz wodny i zasobnik na opał bezpośrednio pod popielnikiem to standard jeśli chodzi o większe piece firmy Blist, a Blist Brm e1 ma dodatkowo dwu funkcyjny piekarnik. Dla przeciętnego użytkownika to niewielki plus, ale gdy do tego doda się rodzaje opału. Czyli sezonowane drzewo, brykiet i węgiel. To otrzyma się bardzo tanią metodę upieczenia kurczaka i ogrzania domu jednocześnie.

Rzecz jasna trzeba pamiętać o umyciu rąk po podłożeniu do pieca, bo wyciąganie pieczeni brudnymi jest dziwactwem, które może się nam przytrafić raz na jakiś czas, a nie ciągle. No ale jeśli wytnie się tego rodzaju dziwne pomyłki, to pozostanie jedynie wygoda, której zazwyczaj nie znajduje się w wyrobach innych firm. Dlatego właśnie warto zainwestować w Blist Brm e1, w piec o mocy 24 kw z piekarnikiem, który jest wielką wygodą. No a poza nim jest tam szybka prze którą widać jak drewno płonie, przez którą widać magię kominka.

Łączącą się z wszechstronnością pieca na wiele rodzajów opału. Wszystkie te możliwości są rzecz jasna dostępne w tanim piecu o gabarytach przeciętnej lodówki, w piecu który zadowoli każdego.